Lix124 Official Site

Witaj na forum poświęconym mojej osobie - Lix124

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum w fazie końcowej realizacji projektu. Najlepiej używać AdBlocka z powodów dużej ilości reklam :(

#1 Tue-09-12 14:59:55

Lix124

Administrator

Zarejestrowany: Fri-09-12
Posty: 11
Punktów :   

Serie na youtube

Przegrajmy w MINKRAFT na singlu

Spoiler:

Lets play jednej z najpopularniejszej gry, która jest znana. Tym razem na Single Player

To był pierwszy film, który miał być jedynie testem. W tej chwili ma dużo wyświetleń (nawet z zagranicy) i jest to film, który jest póki co najlepszy. UWAGA! Film był nagrywany przed zniesieniem limitu 15 minut.

Kolejny popsuty film. Jakość do niczego, a na dodatek audacity się popsuło i muwiłem cicho. Spokojnie następny film będzie lepszy.

Przeportalujmy się!

Spoiler:

Lets play 2 gier (po kolei): Portal, Portal 2. W tej chwili istnieje jest tylko jeden film. Jakość także do D***!

Tak kolejny zje**** filmik. Kolejny powinien być lepszy nie jest lepszy.


Przegrajmy UZSŻ (Runaway 2: The Dream of The Turtle)

Spoiler:

Let's Play z gry chcociaż nie wymagającej dużo HDD i jak na taką gre zajmuje dużo miejsca, jest bardzo fajna.

[youtube]http://youtu.be/zVWl7EoLWeQ[/youtube]
2 filmy bo film tak jak z MINKRAFTEM. Przed zniesieniem limitu, ale w google są porządni ludzie więc musisz tylko numer telefonu podać i kod wprowadzić i już! Żadnych opłat. Tylko kod przepisać do neta.

Śpiące Psy (Slepping Dogs)

Spoiler:


Dziwny odcinek i Fail z myszką

I tak doszliśmy do końca tej nudnej listy. Oto lista planowanych lub chwilowo odwołanych serii.
Przegrajmy w Minecraft z Red i Cieniem.

Spoiler:

Niestety. Odwołane do najbliższej długiej przerwy bez szkoły. Winą tego jest głownie Cień, ale Red i ja też.  Red nie chce z nikim rozmawiać (jakieś problemy), cień ma 18 lat i jeszcze praktyki do szkoły, ja mam lagi. A jeżeli ja nie mogę to nikt nie może. Takie życie

Battlefield Heroes Friend Play

Spoiler:

(możesz ze mną zagrać na http://www.battlefieldheroes.com/pl lub tu masz muj profil http://www.battlefieldheroes.com/pl/player/2378315085 informuję także, że dodam KAŻDEGO fana do znajomych więc zawsze możesz mnie znaleźć w śieci. Chociaż tych znajomych będzie milion, miliard czy bilion to i tak cię dodam, chcociaż może to trochę potrwać, ale spokojnie i tak cię dodam.)
Let's play w darmową grę internetową, choiciaż mam z nią trochę problemów z nagrywaniem i tak jest planowana, z osobą która zna jedynie Red i Skoczek Narciarski.

Objaśnienie słów:
Let's Play - Granie w grę z komentarzami.
Friend Play - Granie w grę z moimi komentarzami i kolegi.

Offline

 

#2 Tue-09-12 15:00:24

Lix124

Administrator

Zarejestrowany: Fri-09-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Serie na youtube

Ech. Te spoilere są do niczego.

Offline

 
ˆˆ(c)Taranter Net Innovation 2007 -2012 and ˆMikrus Corporation 1544-2012

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spolecznosc-bogow.pun.pl www.eusiowy.pun.pl www.drogashinobirpg.pun.pl www.mechanikaibudowamaszyn.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl